پیشنهاد توکلی برای احیای نظام کوپنی + هشدار مدافع سوئد: ما را دست‌ِکم نگیرید- امنیت شبکه و اینترنت

خبرگزاری مهر: احمد توکلی روز پنجشنبه در حسینیه حضرت علی‌اکبر(ع) قزوین گفت: نظام اسلامی را کودتا و یا حمله نظامی ساقط نمی‌کند اما اگر در جامعه فساد نهادینه شود می‌توان نگران بود که نظام در مسیر سقوط قرار گیرد
توکلی اضافه کرد: امروز بسیاری از کشورهای عاقل و منطقی با کارتهای هوشمند توانسته اند به فقرا کمک کنند تا زیر بار فشار فقر بیچاره نشوند و ماهم هیچ اشکالی ندارد امروز با دادن کوپن به برخی خانواده های نیازمند از فشار اقتصادی آنها کم کنیم.

وی اظهار داشت: امروز بازار سفته‌بازی شده و مردم نگران هستند زیرا قیمت ارز روی کالاهای دیگر تأثیر می‌گذارد و باید میزان تقاضا را کنترل کنیم.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اقتصاد نابسامان و نوسان ارز با دعا که حل نمی‌شود و تیم اقتصادی باید برنامه داشته باشد که به نظر می‌رسد اصلاً نگاه کارشناسی ندارند.

خبرگزاری مهر: احمد توکلی روز پنجشنبه در حسینیه حضرت علی‌اکبر(ع) قزوین گفت: نظام اسلامی را کودتا و یا حمله نظامی ساقط نمی‌کند اما اگر در جامعه فساد نهادینه شود می‌توان نگران بود که نظام در مسیر سقوط قرار گیرد.

توکلی بیان کرد: نوسان ارزی بسیار خطرناک است و باید جلوی آن گرفته شود زیرا نگاه غیر کارشناسی موجب شده تا تقاضا به‌شدت بالا برود و تداوم این روند نگران‌کننده است.

——————-

ورزش سه: ویکتور لیندلوف، هافبک تیم ملی سوئد معتقد است که او و هم تیمی‌هایش باید توسط انگلیسی ها جدی گرفته شوند
ورزش سه: ویکتور لیندلوف، هافبک تیم ملی سوئد معتقد است که او و هم تیمی‌هایش باید توسط انگلیسی ها جدی گرفته شوند.

هشدار مدافع سوئد: ما را دست‌ِکم نگیرید

سوئد عملکردی فوق العاده تا به اینجا داشته و توانسته تا یک چهارم نهایی جام جهانی صعود کند. آنها در این دور به مصاف انگلیسی ها خواهند رفت و دیدار مشکلی پیش رو دارند ولی مدافع منچستریونایتد، به انگلیسی ها هشدار داد که حریف قدرتمندی مقابل سه شیرها صف آرایی خواهد کرد.

برای رقبا کار دشواری است زیرا ما خیلی سخت برای همدیگر می‌جنگیم. برای رقبا هیچ فضایی وجود ندارد. ما خیلی خوب دفاع کرده ایم. تمام 11 بازیکن داخل زمین کار را برای گلزنی حریف دشوار می‌کنند. به همدیگر 100 درصد اطمینان داریم. باید به بازیکنان اطرافتان اعتماد داشته باشید.”

او گفت:” ما تیمی هستیم که باید جدی گرفته شویم. با تیم‌های خوبی بازی کرده ایم و بازی های سختی داشته ایم بنابراین برای تیمم خوشحالم. فکر می‌کنم بازی کردن مقابل ما کار دشواری است زیرا ما خیلی خوب دفاع کردیم و پیدا کردن فضا بین خطوط ما کار دشواری است.