نیکبخت‌واحدی: پرسپولیس به راحتی صعود می‌کند + «تارانتینو» به دنبال همکاران تازه- امنیت شبکه و اینترنت

خبرگزاری میزان: علیرضا نیکبخت واحدی در رابطه با دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بین دو تیم استقلال و ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: در بازی رفت حق استقلال باخت نبود و همانطور که دیدید استقلال بازی قشنگی را از خود به نمایش گذاشت
نیکبخت‌واحدی در پایان صحبت‌هایش در رابطه با دیدار روز دوشنبه (فردا) پرسپولیس مقابل الجزیره امارات هم اظهار داشت: به نظر من پرسپولیس اندوخته خیلی خوبی دارد. با اینکه پرسپولیس بازی رفت را واگذار کرد، اما در تهران و ورزشگاه آزادی می‌تواند به مرحله بعدی مسابقات صعود کند. فکر می‌کنم پرسپولیس به راحتی می‌تواند الجزیره امارات شکست دهد. امیدوارم از ایران دو نماینده در مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا داشته باشیم.

وی افزود: بازی برگشت، چه برای استقلال و چه برای ذوب‌آهن بازی سختی خواهد بود. با توجه به مصدومیت مهره‌های کلیدی استقلال مثل شجاعیان کار برای این تیم سخت شده است.

خبرگزاری میزان: علیرضا نیکبخت واحدی در رابطه با دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بین دو تیم استقلال و ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: در بازی رفت حق استقلال باخت نبود و همانطور که دیدید استقلال بازی قشنگی را از خود به نمایش گذاشت. در دقیقه ۹۰ یک پنالتی رخ داد و اتفاقی که نباید می‌افتاد، افتاد و استقلال بازنده زمین مسابقه را ترک کرد.

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: در بازی برگشت امیدوارم بقیه مصدومان استقلال از جمله تیام برسند تا دست شفر باز باشد. اگر این اتفاق بیفتد همانطور که گفتم استقلال با حمایت تماشاگرانش می‌تواند شکست بازی رفت مقابل ذوب‌آهن را جبران کند و به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا صعود کند.

——————-

دنیای تصویر آنلاین: کوئنتین تارانتینو این روزها سرگرم انتخاب عوامل و بازیگران فیلم تازه‌اش «روزی روزگاری در هالیوود» است

«تارانتینو» به دنبال همکاران تازه

تارانتینو درباره زوج برد پیت و لئوناردو دیکاپریو می‌گوید که این دو هیجان انگیز‌ترین زوج سینمایی از زمان پل نیومن و رابرت ردفورد هستند. دیکاپریو نقش ریک دالتون ستاره سابق سریال‌های وسترن و برد پیت نقش بدل قدیمی‌ این بازیگر، کلیف بوگ را بازی خواهد کرد. مارگو رابی نیز در حال مذاکره برای بازی نقش تیت است.

در صورت توافق، اولفانت به جمع دیگر بازیگران فیلم از جمله لئوناردو دیکاپریو و برد پیت خواهد پیوست. تیم راث، کرت راسل و مایکل مدسن نیز در حال مذاکره برای پیوستن به فیلم هستند. فیلم درباره‌ بازیگری قدیمی (لئوناردو دیکاپریو) و بدلش (برد پیت) است که قصد دارند حرفه‌شان را در هالیوود جدید احیا کنند.

دنیای تصویر آنلاین: کوئنتین تارانتینو این روزها سرگرم انتخاب عوامل و بازیگران فیلم تازه‌اش «روزی روزگاری در هالیوود» است. به تازگی خبر رسیده که رابرت ریچاردسون فیلمبردار آثاری مانند «هوگو» و «جزیره شاتر» به فیلم تازه این کارگردان پیوسته. ریچاردسون پیش از این در فیلم‌هایی مانند «حرامزاده‌های بی‌آبرو»، «جنگو رها از بند» و «هشت نفرت‌انگیز» با تارانتینو همکاری داشته است. خبر دیگر احتمال حضور تیموتی اولفانت (موجه) در فیلم تارانتینو است.