منتظری همراه استقلال به ترکیه نرفت + درخشان: کی‌روش را تا پایان جام ملت‌ها حفظ کنیم- امنیت شبکه و اینترنت

ورزش سه: پژمان منتظری از جمله ملی پوشان استقلال است که باید از امروز خود را به شفر معرفی می کرد تا در اردوی ترکیه در کنار آبی پوشان حضور داشته باشد اما این اتفاق رخ نداد
هر چند شایعاتی پیرامون پیشنهاد قطری برای منتظری مطرح شده بود اما این مدافع فعلا تصمیم دارد تا با افتخاری درباره آینده خود و سال دوم قرارداد با استقلال مذاکره کند. منتظری فصل گذشته قراردادی دو ساله با استقلال بست و اکنون باید طبق قرارداد در تمرینات شرکت کند اما تکلیف این موضوع در جلسه با افتخاری مشخص می شود.

مدافع ملی پوش استقلال در تماسی که با مسئولان استقلال داشت اعلام کرد که صبح روز سه شنبه به ایران سفر کرد تا در جلسه ای با سید رضا افتخاری مدیرعامل استقلال برای فصل پیش رو شرکت کند.

منتظری در این جلسه درباره عدم دریافت بخشی از مطالبات خود و برخی مشکلات استقلال با مدیرعامل این باشگاه جلسه ای برگزار می کند تا در صورت برطرف شدن مشکلات، این مدافع ملی پوش روز چهارشنبه برای اضافه شدن به تمرینات استقلال به ترکیه سفر کند.

ورزش سه: پژمان منتظری از جمله ملی پوشان استقلال است که باید از امروز خود را به شفر معرفی می کرد تا در اردوی ترکیه در کنار آبی پوشان حضور داشته باشد اما این اتفاق رخ نداد.

——————-

خبرگزاری میزان: حمید درخشان در خصوص عملکرد تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اظهار داشت: اگر بخواهیم از دیدگاه مردم به عملکرد تیم ملی نگاه کنیم می‌بینیم که نتایج به دست آمده رضایت بخش بوده و مورد پسند عام قرار گرفته است، اما اگر از منظر فوتبالی نگاه کنیم متوجه می‌شویم که ما ضعف‌هایی در تیم ملی داشته‌ایم
درخشان در خصوص اظهارات کی‌روش علیه برانکو تصریح کرد: دلیلی ندارد که هنوز عرق جام جهانی خشک نشده علیه کسی موضع گیری کرد. برانکو مسئولیت بزرگی در پرسپولیس دارد و زحمات زیادی برای این تیم کشیده است. بهتر است فدراسیون فوتبال نقش میانجی بین برانکو و کی‌روش ایفا کند تا دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

خبرگزاری میزان: حمید درخشان در خصوص عملکرد تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اظهار داشت: اگر بخواهیم از دیدگاه مردم به عملکرد تیم ملی نگاه کنیم می‌بینیم که نتایج به دست آمده رضایت بخش بوده و مورد پسند عام قرار گرفته است، اما اگر از منظر فوتبالی نگاه کنیم متوجه می‌شویم که ما ضعف‌هایی در تیم ملی داشته‌ایم.

پیشکسوت فوتبال ایران در خصوص وضعیت سر مربی تیم ملی فوتبال گفت: با توجه به شرایط فعلی بهتر است که کی‌روش را تا پایان جام ملت‌های آسیا حفظ کنیم تا تیم ملی بسیار هماهنگ و با برنامه بتواند دوباره قهرمانی در آسیا را تجربه کند.

وی ادامه داد: شاگردان کی‌روش فقط در بحث دفاع کردن خوب عمل کردند و در حمله حرفی برای گفتن نداشته و در جام جهانی گلی به ثمر نرساندند، با توجه به حذف اسپانیا و پرتغال از جام جهانی می‌توانستیم رو به جلو بازی کنیم و این تیم ملی ما باشد که از گروه خود صعود کند.