مراسم رژه روز ارتش آغاز شد + گتوسو: چالهان‌اوغلو مانند پیرلو بازی می‌کند- امنیت شبکه و اینترنت

خبرگزاری ایلنا: مراسم روز ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی و فرماندهان عالی‌‌‌‌رتبه نیروهای مسلح و رژه یگان‌های ارتش صبح امروز در جوار حرم بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی آغاز شد
همزمان با تهران، رژه روز ارتش در دیگر شهرهای کشور نیز برگزار می‌شود.

خبرگزاری ایلنا: مراسم روز ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی و فرماندهان عالی‌‌‌‌رتبه نیروهای مسلح و رژه یگان‌های ارتش صبح امروز در جوار حرم بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی آغاز شد.

سردار سرلشکر محمدحسین باقری، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری، امیر موسوی، سردار اشتری، سردار صفوی، سردار سلامی، سردار فدوی، سردار پاکپور، امیر شاه‌صفوی، امیر خانزادی، امیر اسماعیلی ، امیر سیاری و جمعی از فرماندهان نیروهای مسلح در این مراسم رئیس شورای عالی امنیت ملی را همراهی می‌کنند.

در این مراسم که وابستگان نظامی دیگر کشورها نیز در آن حاضر هستند، یگان‌های مختلف محمول و پیاده نیروهای ارتش و قرارگاه پدافند هوایی رژه خواهند رفت.

——————-

خبرگزاری تسنیم: جنارو گتوسو، سرمربی میلان در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل تورینو در هفته جاری سری A از یک جدال دشوار و امیدواری‌هایش به پیروزی گفت
او اظهار داشت: با خواندن روزنامه‌ها متوجه شدم به گل نزدن ما زیاد اشاره می‌شود.نگران نیستم چون موقعیت‌های زیادی خلق می‌کنیم. باید در تمام‌کنندگی بهتر شویم. بابت ذهنیت مثبت تیم خوشحالم. مثل یک تیم بازی می‌کنیم و می‌دانیم چگونه باهم مشکلات را شکست بدهیم.

خبرگزاری تسنیم: جنارو گتوسو، سرمربی میلان در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل تورینو در هفته جاری سری A از یک جدال دشوار و امیدواری‌هایش به پیروزی گفت.

گتوسو در ادامه افزود: دوست ندارم بشنوم تیم خسته است. کار تیمی اهمیت دارد. نباید خشنود باشیم. باید به همین راهی که شروع کرده‌ایم، ادامه دهیم. همه کار خواهیم کرد تا سوسو در تیم بماند. رودریگس در حال بهتر شدن است. البته از او انتظارات بیشتری هم دارم. سوسو وظیفه دارد بیش‌تر با بوناونتورا و چالهان‌اوغلو هماهنگ شود. هاکان مانند «پیرلو» بازی می‌کند. او قدرت شوتزنی بالایی دارد و کارهای جالبی انجام می دهد.از بین موساکیو، زاپاتا و بونوچی، یک نفر به میدان خواهد رفت. از جدیت و قاطعیت لوکاتلی در تمرینات خیلی راضی هستم. این بازیکن همیشه تمام تلاشش را به کار می‌بندد. تورینو، بازیکنان کناری سریعی دارد و در ضربات کاشته خطرناک است.