شکایتی از نماینده کازرون نشده است + غلط املائی پمپئو در بیانیه ضدایرانی!- امنیت شبکه و اینترنت

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان تاکید کرد:‌ تاکنون هیچ شکایتی از نماینده کازرون به این هیات ارسال نشده است
روز گذشته علیرضا سلیمی عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان از بررسی این موضوع در هیات نظارت خبر داد و گفت که هیات نظارت به بررسی این اظهارات تفرقه افکنانه می‌پردازد. موضوعی که از سوی سخنگوی هیات نظارت رد شد.

وی درباره‌ی این که آیا ممکن است هیات نظارت به این موضوع ورود پیدا کند؟ گفت: معمولا عرف بر این است که راسا هیات نظارت وارد بررسی موضوعی نمی‌شود مگر آنکه کسی شکایت کرده باشد.

محمد جواد جمالی در واکنش به اظهارات سلیمی یکی از اعضای هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مبنی بر بررسی اظهارات نماینده کازرون درباره‌ی اتفاقات این استان گفت: تاکنون هیچ نماینده‌ای از نماینده کازرون به هیات نظارت شکایت نکرده است هیات رئیسه نیز موضوعی را برای بررسی ما نفرستاده و شکایتی از قوه قضاییه نیز به ما نرسیده است. امروز نیز موضوع را از دبیر کمیسیون پرسیدم و ایشان به همه این موارد صحه گذاشت.

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان تاکید کرد:‌ تاکنون هیچ شکایتی از نماینده کازرون به این هیات ارسال نشده است.

رضازاده نماینده کازرون در روز یکشنبه ۳۰ خرداد در جمع خبرنگاران حاضر شد و به تسریع محرک‌های داخلی و خارجی و به عوامل بروز حوادث اخیر در کازرون پرداخت.

——————-

خبرگزاری ایسنا: سفیر ایران در انگلیس گفت که بی‌سوادی در وزارت خارجه آمریکا بیداد می‌کند.

 حمید بعیدی‌نژاد در توییتی با اشاره به بیانیه وزارت امور خارجه آمریکا درباره ایران نوشت: در بیانیه وزارت خارجه آمریکا پیرامون ایران که توسط پمپئو خوانده شد آمده است: ایران باید به “جامعه ملل” باز گردد
 حمید بعیدی‌نژاد در توییتی با اشاره به بیانیه وزارت امور خارجه آمریکا درباره ایران نوشت: در بیانیه وزارت خارجه آمریکا پیرامون ایران که توسط پمپئو خوانده شد آمده است: ایران باید به “جامعه ملل” باز گردد.

خبرگزاری ایسنا: سفیر ایران در انگلیس گفت که بی‌سوادی در وزارت خارجه آمریکا بیداد می‌کند.

وزیر خارجه آمریکا از نقش و نفوذ ایران در منطقه انتقاد کرد.

مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا بعد از ظهر روز دوشنبه به وقت تهران در جریان سخنرانی خود در بنیاد هریتج، از سیاست‌های ضد ایرانی دولت ترامپ علیه ایران پرده‌برداری کرد و خواهان “غنی‌سازی صفر” برای ایران شد.

وی افزود: اما “جامعه ملل” به غلط با حروف بزرگ نوشته شده که اسم خاص می‌شود که به معنی سازمان بین‌المللی قبل از سازمان ملل متحد است. بی‌سوادی در وزارت خارجه آمریکا بیداد می‌کند.

او هم‌چنین ایران را به واسطه اسناد جعلی رژیم صهیونیستی متهم به ساخت سلاح هسته‌ای کرد.