رکورد اختلاف بارسلونا و رئال در لالیگا شکسته شد + صالحی‌نیا: مشکلی برای همکاری با خودروسازان اروپایی نداریم- امنیت شبکه و اینترنت

وبسایت نود: برای اولین بار در تاریخ بارسلونا توانست لالیگا را با اختلاف ۱۷ امتیازی با رئال مادرید به اتمام برساند
البته بارسلونای والورده برای اولین بار بعد از شش سال از ثبت ۱۰۰ گل ناکام ماند. کاتالان ها فصل را با ۹۹ گل در لالیگا به اتمام رساندند. بارسا در حال حاضر فقط یک گل تا رسیدن به شش هزار گل در تاریخ لالیگا فاصله دارد.

وبسایت نود: برای اولین بار در تاریخ بارسلونا توانست لالیگا را با اختلاف ۱۷ امتیازی با رئال مادرید به اتمام برساند.

 تا پیش از این بیشترین اختلاف میان رئال مادرید و بارسلونا مربوط به فصل ۱۳-۲۰۱۲ بود که کاتالان ها در آن فصل ۱۰۰ امتیاز کسب کردند و رئال مادرید ۸۵ امتیازی شد. بارسای والورده اما فصل را با ۹۳ امتیاز تمام کرد در حالی که رئال در لالیگا ۷۶ امتیاز بدست آورد.

——————-

خبرگزاری تسنیم: محسن صالحی‌نیا با بیان این مطلب، افزود: صنعت خودروی ما ارتباطی با صنعت خودروی آمریکا نداشت که بخواهد از اقدام این کشور متأثر شود

صالحی‌نیا ادامه داد: بنابراین هیچ مشکلی در قراردادهای خارجی صنعت خودرو وجود ندارد و این همکاری‌ها ادامه خواهد یافت.

صالحی‌نیا تصریح کرد: براساس تجربه‌ای که از گذشته وجود داشت در قراردادهای جدید صنعت خودرو موارد لازم برای عدم قطع همکاری خودروسازان خارجی از جمله از بعد سرمایه‌گذاری آن‌ها در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه در روابط ما با کشورهای اروپایی نیز مشکلی وجود ندارد، بیان کرد: در این زمینه کشورهای اروپایی تأکید کرده‌اند که به روابط اقتصادی با ایران ادامه خواهند داد.

معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: در حال حاضر تمام قراردادهای خارجی منعقد شده با خودروسازان خارجی طبق برنامه از پیش تعیین شده در حال انجام است.

خبرگزاری تسنیم: محسن صالحی‌نیا با بیان این مطلب، افزود: صنعت خودروی ما ارتباطی با صنعت خودروی آمریکا نداشت که بخواهد از اقدام این کشور متأثر شود.