رونمایی از ۸۳ دستاورد در روز ملی فناوری هسته‌ای + انصاری: می‌خواستم روی برانکو، گلاب بریزم!- امنیت شبکه و اینترنت

خبرگزاری ایسنا: دستیار ویژه رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: در روز ملی فناوری هسته‌ای ۸۳ دستاورد هسته‌ای رونمایی خواهد شد
دستیار ویژه رئیس سازمان انرژی اتمی با اشاره به اینکه این دستاوردها در حوزه‌های گوناگون از جمله بهداشت و درمان، نیروگاه و هسته‌ای خواهد بود، تصریح کرد: دستاوردهای ما امسال افزایش چشمگیری داشته است و اکثر آنها اقتدارآفرین است. سال گذشته ۴۲ دستاورد در روز ملی فناوری هسته‌ای رونمایی شد که این دستاوردها امسال به ۸۳ درصد رسیده است.

خبرگزاری ایسنا: دستیار ویژه رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: در روز ملی فناوری هسته‌ای ۸۳ دستاورد هسته‌ای رونمایی خواهد شد.

زارعان همچنین گفت: در اردکان یزد، نطنز، نیروگاه تهران و فردو به صورت ویدئو کنفرانس دستاوردهایی رونمایی خواهد شد و دستاوردی نیز به صورت ویدئو کنفرانس با همکاری مشترک با مراکز پژوهشی خواهد بود.

اصغر زارعان با اعلام این خبر اظهار کرد: مراسم روز ملی فناوری هسته‌ای دوشنبه ۲۰ فروردین با حضور رئیس‌جمهور برگزار خواهد شد و ۸۳ دستاورد در این مراسم رونمایی می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: چهار دستاورد در سالن اصلی مراسم، پنج دستاورد به صورت ویدئو کنفرانس و ۷۴ دستاورد در نمایشگاه جنبی سالن اصلی رونمایی خواهد شد.

——————-

خبرگزاری تسنیم: محمد انصاری پس از برتری یک بر صفر پرسپولیس مقابل پدیده خراسان اظهار داشت: پدیده کادر فنی و بازیکنان خوبی دارد
انصاری در پاسخ به این سؤال که روی برانکو آب پاشید، گفت: من دیر رسیدم و می‌خواستم روی برانکو گلاب بریزم!

مدافع پرسپولیس در خصوص اینکه چرا بازیکنان خوشحالی آنچنانی نکردند، گفت: چرا، خوشحالی کردیم. به هر حال قهرمانی حس خوبی دارد و امیدوارم سال‌های بعد هم بتوانیم به مشهد بیاییم.

خبرگزاری تسنیم: محمد انصاری پس از برتری یک بر صفر پرسپولیس مقابل پدیده خراسان اظهار داشت: پدیده کادر فنی و بازیکنان خوبی دارد. متأسفانه مشکی‌پوشان به لیگ دسته اول سقوط کرد و امیدوارم مسئولان نگاه ویژه به پدیده داشته باشند تا تنها نماینده مشهد حفظ شود.

وی در مورد قهرمانی پرسپولیس تصریح کرد: خدا را شکر توانستیم موفقیت سال گذشته را حفظ کنیم. این قهرمانی از ساتل گذشته هم سخت‌تر بود.