«تاریکترین ساعت» در فرهنگسرای اندیشه + ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل السد- امنیت شبکه و اینترنت

خبرگزاری مهر: سی و سومین هفته از نمایش فیلم های خارجی با زبان اصلی و زیرنویس فارسی به فیلم «تاریکترین ساعت» به کارگردانی جو رایت و بازی گری اولدمن محصول ۲۰۱۷ اختصاص دارد
«تاریکترین ساعت» در فرهنگسرای اندیشه

سجاد مهرگان منتقد و محمدرضا مقدسیان مجری منتقد، به نقد و بررسی فیلم «تاریکترین ساعت» می پردازند.

خبرگزاری مهر: سی و سومین هفته از نمایش فیلم های خارجی با زبان اصلی و زیرنویس فارسی به فیلم «تاریکترین ساعت» به کارگردانی جو رایت و بازی گری اولدمن محصول ۲۰۱۷ اختصاص دارد.

گری اولد من برای بازی در این فیلم برنده جایزه اسکار ۲۰۱۸ شد.

فیلم سینمایی «تاریکترین ساعت» روز سه شنبه ۲۸ فروردین ١٣٩٦ ساعت ١٨ در فرهنگسرای اندیشه اکران و سپس نقد و بررسی می‌شود.

——————-

ایلنا: پرسپولیس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و در هفته ششم و پایانی این دوره از رقابت‌ها امروز در ورزشگاه آزادی میزبان السد قطر است و تلاش می‌کند تا انتقام شکست سنگین دور رفت را از این تیم بگیرد
سرخپوشان با توجه به اینکه در دیدار اخیر خود مقابل پارس جم به برخی از نفرات اصلی استراحت دادند با تیم کاملی از بازیکنان به مصاف السد خواهند رفت و مشکل خاصی از این بابت وجود ندارد.

ترکیب احتمالی پرسپولیس در دیدار امروز به شرح زیر است:

وحید امیری هافبک هجومی سرخپوشان است و در غیاب فرشاد احمدزاده، سیامک نعمتی یک خط عقب‌تر جای او بازی می‌کند.

تنها غایب ویژه این بازی فرشاد احمدزاده است که برانکو او را در فهرست نفرات این دیدار قرار نداده است، همچنین محسن ربیع‌خواه به دلیل مصدومیت همراه سرخپوشان ینست.

این تغییرات باعث می‌شود گادوین منشا وارد ترکیب اصلی شده و در کنار علیپور زوج خط حمله را تشکیل دهند.

ایلنا: پرسپولیس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و در هفته ششم و پایانی این دوره از رقابت‌ها امروز در ورزشگاه آزادی میزبان السد قطر است و تلاش می‌کند تا انتقام شکست سنگین دور رفت را از این تیم بگیرد.

علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، شجاع خلیل زاده، صادق محرمی، حسین ماهینی، کمال کامیابی نیا، وحید امیری، علی علیپور، سیامک نعمتی و گادوین منشا

در دروازه سرخپوشان مثل همیشه بیرانوند ایفای نقش می‌کند و خط دفاعی را هم جلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری و صادق محرمی تشکیل می‌دهند. حسین ماهینی در کنار کامیابی‌نیا زوج هافبک دفاعی سرخپوشان را تشکیل می‌دهند.